Ceník

Konzultace


900 Kč

Vstupní vyšetření

Podrobné vyšetření včetně rentgenových snímků- OPG, 2x BTW,  (dítě 900 Kč) 

2 100 Kč

Preventivní prohlídka

včetně rentgenových snímků- 2x BTW (dítě do 12 let 600 Kč)

1 550 Kč

Anestesie


250 Kč

RTG snímek


300 Kč

Estetická (bílá) výplň 


od 1 800 Kč

Extrakce 

(neboli vytržení zubu)

od 1 500 Kč

Korunka 

(celokeramická)


od 11 600 Kč

Implantát

Nitrokostrní zavedení implantátu               

Celokeramická korunka na implantát                          


16 000 Kč

14 000 Kč

Ošetření kořenových kanálků 

Jednokořenové zuby                      

Vícekořenové zuby                                         


9 000 Kč 

15 000 Kč

Nemáme smlouvy s zdravotními pojišťovnami. 

Chceme naše pacienty ošetřovat podle nejnovějších trendů a pomocí špičkových technologií. Za poslední desetiletí proběhl ve stomatologii doslova revoluční vývoj a zdravotní pojišťovny bohužel nejsou schopny reagovat na tempo, kterým se tento obor mění. Chceme poskytovat bezbolestné ošetření a mít na naše pacienty dostatek času. Nechceme dělat kompromisy v ošetření, proto jsme se rozhodli smlouvy s pojišťovnami neuzavřít. 

Při péči o naše pacienty využíváme ty nejmodernější technologie. Dentální mikroskop umožňuje až dvacetinásobné zvetšení zubu a proto se můžeme zaměřit při ošetření i na ten nejmenší detail. Zubní struktury, jako třeba kořenové kanálky, mohou být velmi anatomicky komplikované. V některých případech nemusí být pouhým okem viditelné a v tu chvíli je...

Od 1.2.2021 bude zubní ordinace opět v provozu! Těšit se můžete na nový design ordinace, vybavení a jiné služby. Sledujte naši cestu na FB či Instagramu!

k 30.11.2020 jsem ukončila své působení v ordinaci a stěhuji se mimo ČR, tímto bych chtěla velmi poděkovat všem svým pacientům za důvěru.
Jsem velmi ráda, že praxi po mě převezme pan doktor MDDr. Tomeček Filip, u kterého jsem si jistá, že najdete prvotřídní péči a budete nadále spokojeni docházet do ordinace Werichova 23 a, Praha 5. Objednávat se...